| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci pe cineva sa se indragosteasca de tine?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ii faci farmece
Ce de întrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Pentru ca, dragoste cu sila nu se poate face!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci așa fel în care să petreci mai mult timp cu ea. Iar când ești cu ea, să te ocupi de ea.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să obligi pe cineva să te iubească.

| Plato a răspuns:

Ori e, ori nu e. Nu ai ce face.

| deeeaqq a răspuns:

Nu se poate dragoste cu forțawinking

| Dandinelle a răspuns:

Important e sa fii tu ok cu tine. A devenit asta cel mai mare clique- "be yourself, everybody else is taken". Atunci cand esti tu fain/a cu tine atragi oamenii. Atunci cand nu ai o imagine prea buna despre tine, nu prea merge. Nu poti forta un om sa te iubeasca asa cum nu te poti forta sa iubesti pe cineva pe care nu-l iubesti.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca afli raspunsul, scrie o carte. Ai putea sa fii si fericita si bogata:-))

| gogu220 a răspuns:

Râzi mai des, mai ales când e şi acea persoană prin preajmă, îi faci şi pe ceilalţi să râdă, organizezi diverse activităţi, cum ar fi o ieşire la o terasă, la un film, în parc, de ce nu o excursie la munte sau la mare (depinde şi ce vârstă aveţi).
Tu ai întrebat cum să te faci remarcată faţă de cineva pe care îl placi, iar cei de pe aici au înţeles de dragoste cu sila, unde dai şi unde crapă.

| Rux04 a răspuns:

Bună, nu ai cum. Totul va veni de la sine.

| nigelb a răspuns:

Trebuie sa ai o personalitate atat cat celalalt sa se indragosteasca de tine.