| Camelia_6860 a întrebat:

Cum ii dau de inteles unui baiat ca il plac? avand in vedere ca nu vorbesc cu el doar ne salutam cand ne intalnim el nu isi ia ochi dupa mine nu stiu ce sa cred se uita insisten, zambeste, oare ma place? astept raspunsuri mentionez ca si mie imi place de el foarte mult sunt cam timida

1 răspuns:
| silviu98_2761 a răspuns:

Buna el sigur te place da nu stie daca il placi si tu mai bine il intrebi ca intre 4 ochi si daca il placi ii zici si daca nu nu daca va place unu de altu inseamna ca sunteti prieten si prietena mai urmeaza casatoria; sex; copil numa daca va intelegeti bine.@!?