| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot arata unei fete ca imi pasa de ea si am ganduri serioase? Ea este mai timida si nu prea are incredere in ea dar pentru mine e fata perfecta. I-am spus de multe ori gandurile mele dar nu stiu si cum sa ii arat asta, sa nu para doar vorbe.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vezi sa nu îți pierzi timpul și energia inutil
Ii dai o perioada de timp fără sa ii pisezi capul prea mult.
Dacă după nu se comporta cum trebuie și toate cele cauta mai departe

| dinaprilie a răspuns:

Aaa..de la ganduri la vorbe..sau gandurile sunt din astea sf? Pune in practica ce i-ai spus.

| Den1sa a răspuns:

Cereo de nevasta atunci va sti ca ai ginduri serioase : )

| Ana2920 a răspuns:

Păi eu zic să o duci într-un loc unde să fiți DOAR tu cu ea, apoi îi spui TOT ce ne-ai spus și nouă aici, în întrebare și o săruți.
Baftă! happy