| hanry a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca imi place de ea?
Poate spuneti simplu dar sunt cam timid.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ii sp ca o iubeste.Lasa-o sa descopere ea.happyPoarta-te bine cu ea, vb mai mult, invit-o undeva, ajut-o cand are nevoie si lucrurile vor veni de la sinewinking

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Moneyandfame a răspuns:

Ia-ti inima in dinti cu tot cu artere si spune-i in cuvintele tale ce simti. Poate sa fie o balbaiala fara sens care starneste rasul, dar ea o sa te inteleaga ce vrei tu sa zici cu adevarat. Daca nu, oricand poti sa ii scrii pe o foaie ce simti.

| urbanghost a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea, sa iesiti in oras, eventual ii cumperi flori... Timiditatea nu rezolva nimic

| turist a răspuns:

Poate o inviti la un film, la o inghetata, la o plimbare etc. si daca te porti asa cum simti sigur isi da seama!
Bafta si curaj! nu musca fetele!winking

| hanry explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar-nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghite mult aer si spune-i ce simti... facand asta ea te va aprecia ca ai avut curajul sa o supi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic asa sa te rogi la dumnezeu sa te ajute sa-ti cauti jumatatea vieti tale daca e ea spune-i un sincer te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dacai cam aroganta, fitoasa si tu ai ajutat-o de multe ori da ea nu intelge de ce faci tu astea si vb cu ea de toate poate iei tars clapa o data?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mare perversa ca pe targu ocna

| spedi a răspuns:

Nu trebuie sa fi timid, pur si simplu spune-i ca o placi.