| alondrakiss a întrebat:

Cum il pot face pe sot sa ejaculeze mai repede?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma mir de intrebarea ta, de obicei femeile se vaita ca barbatul termina prea repede. Ori nu mai esti atrasa de el?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te imbraci sexy pui tocuri, pe barbati îi innebunesti daca joci rolul asistentei medicale neaparat pe tocuri si ciorapi lycra culoarea pielii, e traznet. Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Il trimiti la medic, fiindca este posibil sa aiba o problema medicala.

| Invictusman a răspuns:

Prin bine cunoscutul preludiu evident. Cu "fast ***" nu cred ca vei reuși.

| brokxy a răspuns:

Sa stii ca poate sa fie o problema pe care el o are... unele persoane ejaculeaza mai tarziu din motive medicale deci nu este nimic de facut. Nu ai ce face

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Intreaba-l ce ii place sau diversificati un pic viata sexuala, in asa fel incat sa deveniti compatibili

| Lizuca1234 a răspuns:

Dacă nu are o problema medicala, alta în locul tău s-ar bucura. Mergeți la medic și dacă nu e nimic, diversificarea este cheia?