| Elena1234456 a întrebat:

Cum il pot tachina pe baiatul de care imi place? Si el ma cam tachineaza si am inteles ca e destul de timid.Idei va rog. si eu sunt foarte timida.

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

Pai de ce sa-l tachinezi? laughing combina-l. tongue a trecut varsta tachinatului. oh go on si nu-ti iese nimic din asta. el te place? sau el te tachineaza din alte motive? desi de obicei cand tachinezi pe cineva, iti placea acea persoana.si vrei sa ascunzi asta.sau sa faci pe inabordabilul.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Pai nu stiu daca ma place dar se poarta diferit cu mine fata de alte fete big grin imi face niste teme.acum mi-a dat teme pentru weekend big grin cu fazele de vineri... e asa de dragut si nesuferit :X.

| Aly_8868 a răspuns:

Lasa-l. Spune-i direct ca il placi chiar daca esti timida. Poate asa vei scapa de ea.