| nadia12 a întrebat:

Cum il poti face pe fostul tau iubit sa fie din nou intr-o relatie cu mine?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

" fostul tau iubit sa fie din nou intr-o relatie cu mine" rolling on the floor)
Mda, pai ce sa zic? Poti sa-l iei daca vrei. Eu nu mai am nevoie de el. rolling on the floor))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ai cum pentru ca baiatul ala NU te mai vrea, lasa-l in pace sau chem politia

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Impacate cu ideea ca ala NU MAI VREA SA TE F*TA!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam greu, daca despartirea s-a produs din cauza ta si mai ales daca nu a fost amiabila. Depinde foarte mult de modul si din ce motiv s-a produs. Pentru a-l recuceri ar trebui sa-i promiti ca va avea parte de lucruri mult mai interesante, incitante si de ce nu mai apetisante decat a avut parte inainte de despartire. Succes.

| neutrino a răspuns:

Daca el este un baiat istet, atunci misiunea ta este imposibila. Asta nu inseamna ca, obligatoriu, ar refuza o supraoferta de la tine, pentru cateva zile.

| gemeni6226 a răspuns:

Pentru altele nu stiu, dar pentru mine ar fi ceva foarte usor i-as trmite un sms ca te vreau si imediat m-i s-ar posta la usa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot să ling acolo unde am scuipat?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca e baiat prin indiferenta si faze gen "cat de happy esti tu" il aduci inapoi. Daca e barbat si o fire hotarata nu te baga in seama.

| kyliejenner a răspuns:

Nu poti

| σκμ a răspuns:

Îi dai o bere.

| mada1820 a răspuns:

Nici cum, odata ce v-ati despartit si a devenit "fostul" fost o sa ramana. In foarte putine cazuri se intampla ca anumite cupluri sa se reimpace. Din moment ce v-ati despartit este clar ca s-a produs o ruptura. Poti sa lipesti acea "ruptura" cat vrei pentru ca la fiecare atingere "brusca" mereu se va fisura din nou.