| gumaa a întrebat:

Cum imi conving mama sa ma lase sa imi fac pierce in buza >3? funda! (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Pai ti-l pui si dupa nu are ce sa iti mai zicalaughing,ii spu-i ca nu poti sa ti-l scoti ca o sa se infecteze si chestii de astea, sau ii poti arata niste poze cu tineri de varsta ta si o sa ii spui ca asa e la modasmug, bafta

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Nici nu stii cum se scrie da` vrei sa iti faci. Oricum, dupa o vreme o sa regreti ca ti l-ai facut, iar mama ta o sa regrete ca te-a facut pe tine...

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Spunele ca te arunci de la etajul patru daca nu te lasa sau in cel mai fericit caz ca iti tai venele. *happy*

| Ionutzy a răspuns:

Cel mai bine e sa nu-ti pui! Crede-ma e o perioada de timp in care tuturor le place sa-ti gaureasca nasul,gura, buzele, urechile...nu stiu.Tu fa ce vrei eu doar ti-am dat un sfat!