| Tinnaaa a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma iubeste si nu ma va lasa niciodată? Il iubesc foarte mult si imi este frica ca ma va lasat intr-o zi...

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Il iubesc foarte mult si imi este frica ca ma va lasat intr-o zi...laughing laughing pana dai de alt fraier care sa te creada si care sa aiba bani mai mult ca cel actual,voi nu iubiti, nu simtiti iubire, sentmente, doar va folositi de noi, ne oferiti vaginul vostru, daca te lasa e baiat inteligent daca nu un fraier care a pus botul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum poate o persoană ca tine să fie campionul zilei? Toate răspunsurile tale sunt stupide. Mentalitatea ta e atât de cretină. Rectific: toate cele proprii, fiindcă celelalte cât de cât usefull, sunt copy-paste de pe net.

Spui tu că tipele profită și așa mai departe, dar tu nici măcar nu ești în categoria asta. Cu tine nu ar sta o tipă nici măcar să profite, că nu ai absolut nimic de oferit.

Dar e bine. Sper să nu te scoată ăștia de pe site, că așa ne mai amuzăm și noi de atâta prostie laughing

but somebody please explain that to me: how can a person be so stupid, pls

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nou atac la persoana, frustrari si atat

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ambi parteneri stau dun interes, nu am spus ca doar fetele profita, conform evolitiei femeia are nevoie de protectie iar barbatul de a se reproduce cat mai des dar cu femei fertile, daca nu ai habar de stiinta, biologie degeaba faci atac la persoana

| corbulalbrosu a răspuns:

La aceasta intrebare raspunsul corect, cert sigur si garantat il poti primi numai de la Mama Omida. laughing

| Drimmero a răspuns:

De lasat intr-o zi te va lasa, dar nu se stie cand, bucura-te de momentele voastre cat puteti, dragostea nu e vesnica intre oameni.

| Tinnaaa explică (pentru Drimmero):

Eu simt ca el este baiatul pe care mi-l doresc, este exact cum mi-l doream

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbeste zilnic cu tine, iti da mesaje, vrea sa va vedeti des si cel mai important: isi asuma relatia - atunci nu ai de ce sa iti faci griji.
Daca nu te mai baga in seama ca la inceput, sau daca minte ca nu are iubita, atunci sa iti faci griji. Unii baieti sunt niste serpi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

MeritiCeeaCeOferi a evaluat răspunsul tău Il iubesc foarte mult si imi... ca fiind şi eronat.

laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este in preajma ta si ii creste buna dispoziti, iti ofera cadouri, te saruta si faceti sex de cel putin de doua ori pe saptamana inseamna ca nu te va lasa daca face aceste lucruri din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu ma va lasa niciodata" Daca n-o face e masochist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin intuiţie care nu prea dă greş niciodată, după gesturile lui, după modul cum se comportă cu tine când sunteţi singuri şi în societate.

| Mmn a răspuns:

Nici el nu stie asta..depinde de cum sunteti voi acum si pe viitor, ce o sa intampinati, cum o sa treceti peste probleme, cat de mult va respectati, comunicati si sunteti sinceri unul cu altul. Daca se degradeaza ceva si nu luptati unul pentru altul se duce si relatia.

| Duduchi a răspuns:

Te iubește atunci când ii pasa de tine, când te ajuta, când vorbește cu tine etc. De lăsat nu o sa te lase așa fără motiv. Trebuie sa existe un motiv pentru care te lasă. Daca te lasă fără să-i fi făcut nimic rau, atunci e doar prost.

| Duduchi a răspuns:

Depinde și de vârsta pe care o aveți. Dacă ești la perioada hormonala atunci da, e normal sa îl iubești atât de mult, la 40 de ani nu o sa mai fie așa, cred... Nu am de unde sa stiu, am doar 14 ani. O zi buna și sănătate multă în continuare.

| AnastasiaSt a răspuns:

Ca sa tina relatia cat mai mult timp, sper sa nu i spui lui ceea ce ne zici noua aici. Ca se va speria, te va crede o disperată si va fugi mâncand pământul!
Nu l presa, nu i pune intrebari inutile, nu i arara ca ti e teama sa nu l pierzi. Doar bucura te de momentele cu el, atat! Nu te mai gândi la alte lucruri. Trăiește prezentul!

| orail123 a răspuns:

Depinde cari ani ai si cati ani are.
Baietii, la varste sub 24 ani cauta doar partenere de sex.
De obicei nu ramane cu ele

| Tinnaaa explică:

Ce trebuie sa fac sa tina relatia mult timp? Daca ma va lasa pentru alta fata?