| Terzi a întrebat:

Cum îmi dau seama ca un baiat/bărbat mă place? ☺️

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il intrebi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se uita la tine, cauta mereu compania ta, i ti da mesaje, ce varsta ai?

| Terzi explică (pentru CristiDinBucuresti):

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Terzi):

Porti tocuri?

| Terzi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nulaughing)) de ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Terzi):

O fată este superbă pe tocuri înalte.

| Violleta2022 a răspuns:

Te saluta, iti vorbeste frumos, iti face complimente, iti poate darui ceva....samd.

| Catrice a răspuns:

După cum se comporta.

| Terzi explică (pentru Catrice):

Și cum se comporta cineva amorezat?laughing)

| Catrice a răspuns (pentru Terzi):

Pe scurt: te baga în seama.
(Vezi ca ala cu tocurile vrea poza cu picioarele tale.)

| Invictusman a răspuns:

Salut! Îți poți da seama după felul cum îți vorbește, îți face des complimente, petrece des in compania ta, îți poți da seama după felul cum te privește și cum se comporta cu tine în raport de cum se comporta cu alte fete.
Nu știm ce tip de personalitate are ca să putem trage o concluzie, cel mai bine e sa ai răbdare, timpul îți va confirma dacă acest băiat chiar te place cu adevărat sau se "joaca " cu tine.
Înainte sa spui,, da " încearcă sa îl cunoști bine, sa vezi cum este el ca persoana, ce fel de prieteni are, cum se comporta, și cu ce se ocupa.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca omul e oleaca mai timid e mai greu dar toti avem in comun o chestie : Cautam compania fetei respective, incercam sa ne facem remarcati cand suntem in apropierea acelei fete si aici iti pot da un ex perfect de la mine la munca : Am un coleg caporal care este instructor la un pluton de recruti si in plutonul acela e o fata de care astuia ii place si cand sunt la instructie asta se da mare tactician si le explica mai cu patos si "se incordeaza" cand e ea de fata ( sa nu mai zic ca ii cauta privirea si se uita la ea cand mai poate ) si astazi omul facea fix chestiile enumerate mai sus pana am trecut pe acolo cu grupa mea si i-am trantit :
-"Taci drk din gura, iar incerci sa minti copii? " la care el whistlingNazistule, taci din gura" ( ma trag din familie de germani )
eu : " Hai te-am pupat" si am mers mai departe nu inainte sa il vad pe saracu om cum s-a inrosit la fata de suparare, fata respectiva a ras si cei care erau sub comanda lui se abtineau sa nu rada de faza asta rolling on the floor
Deci da, baietii trag sa obtina atentia fetei respective cand simt ceva pentru ea. Ne mai inrosim cand vorbim fata in fata cu ea si ne cam pierdem cuvintele, chestii din astea care ne dau de gol ca suntem cu capul in nori dupa cineva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste mereu cu tine, face aluzii etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Daca este timid sau introvertit, e mai greu sa iti dai seama. Dar in principiu atunci cand el cauta compania ta si intra in vorba cu tine fara un motiv super important, ii place de tine. Daca te invita la suc e si mai clar. In general baietii nu prea fac cum fac fetele, sa vorbeasca de plictiseala. Ei sunt un pic mai aplicati

| PaulCos a răspuns:

Intreaba-l!