| Mihaela_1499 a întrebat:

Cum imi dau seama daca il iubesc sau doar m-am obisnuit cu el.:-s

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Esti geloasa cand e prin preajma altei fete? Daca nu il vezi o vreme, ti`e dor de el? ai vrea sa-l strangi in brate? Il vezi pe el mai presus decat toti baietii si nu te gandesti la nimeni in afara de el? Ai face orice ca sa-i fie lui bine? Daca da, inseamna ca il iubesti

7 răspunsuri:
| YellowGuy a răspuns:

Omoaral si daca ii simti lipsa inseamna ca il iubesti

| Dydy_7659 a răspuns:

Aceasi senzatie o am si eu uneori. Cel mai bine ia o pauza si rupe putin legatura cu el. Si atunci vei vedea daca a fost si e iubyre sau doar te-ai obisnuit cu el.

| Cristyn a răspuns:

E clar, nu mai sti ce simti! crede-ma nu mai e iubire.

| Adolescentul a răspuns:

Hmmmm, sentimentele apar atunci cand e momentul nu dupa 1 saruthappy cat despre a`ti da seama daca il iubesti sau nu, u singura trebuie sa stii asta noi iti vom spune multe insa adevaratul secret u il stiihappy

| Mihaela_1499 explică:

@Dydy, daca nu stam unu cu altu si suntem departe dar suntem impreuna, nu despartiti, imi lipseste iar cand suntem certati /despartiti plang si fac ca toate celehee hee.

| Mihaela_1499 explică:

@Cristyn, pai m-a bagat el in ceata ca cica nu il mai iubesc doar sunt atasata de el si nu stiu ce sa cred crying.

| Mihaela_1499 explică:

@Crisstina, da.