| IonutPetre12 a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma place o fata doar din mesaje? Am mai fost cu ea acum 1 an si ma stie

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din ce feld e mesaje?
daca ti-a luat 1 an de zile si tot nu te-ai dumirit...

| Andreeush a răspuns:

Întreab-o!

| IonutPetre12 explică (pentru Andreeush):

Pai tot facem misto, ea mi abdat msj ca a primit o provocare sa fie cu cineva 10 minute, si de o saptamana am ajuns sa vorbim non stop.Ne zicem te iubesc, inimi, mi-a dat cateva detalii din viata ei cu parintii.Si nu stiu daca e ceva le bune.

| Sofer a răspuns:

Cand va intalniti in real sa va pupati sa va ziceti te iubesc e ceva. nu pe net. nu inghite astea.

| Goete a răspuns:

Unde ai fost cu ea acum un an?

Răspuns utilizator avertizat