| Culoareincolora24 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă o fata de 14 ani te place, ea e in Franța? Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca o intrebi poti afla adevarul!

| Nemessys a răspuns:

Astepti sa creasca si sa se mai maturizeze. happy

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu-ti dai seama nicicum! La 14 ani, poate sa-i placa discursul tau, care este o motivatie prin lipsa de alte discursuri, te place!
Profita, daca poti, asta este chimia vietii!

| oprescudorin11 a răspuns:

Laq o fata de 14 ani, 'primul venit: primul servit!'.
Daca e si in Franta, banuiescca are un metru inaltime, doi metri latime si capul cat o nuca sa-ti faca tie avansuri!

| OMFGConrad a răspuns:

Je t'aime bien. Est-ce que tu m'aimes?

| Neacșu_Rareș_2004 a răspuns:

Păi dacă vorbește cu tine mult și chestii și mai personale atunci ești în friendzone