| ionicabubulina112112 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata e virgina?
Am o prietena care se lauda ca a facut-o dar nu cred...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O întrebare mai buna ar fi cum îți dai seama daca nu mai e virgina, în general fetele suferă niste schimbări când fac prima data sex, daca ai văzut-o comportandu-se ceva mai diferit, imbracandu-se diferit, sa vezi ceva schimbat la ea, atunci se poate sa nu mai fie virgina.

Noi tipii ne dăm seama foarte ușor, uneori doar uitandu-ne la o tipa, se zice că ochii sunt oglinda sufletului, deci e suficient o singura privire și ne dăm seama cu cine avem de a face, uitate in ochiul ei drept în special că se zice că descrie caracterul, toate experientele care le-a trăit. pune-i întrebări în legătură cu asta, dar nu o face agresiv, ci relaxat, o sa simți tu daca te minte sau spune adevărul.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stramba fata cand primeste ustensilu in vagauna, testeazo

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul imposibil de stabilit daca o fata mai este sau nu virgina, fiindca aceasta notiune de virginitate este situata in mintea fiecarei femeii deoarece ea insasi este cea care stie daca a intretinut sau nu acte sexuale. Fiindca foarte multe fete se masturbeaza intravaginal prin metoda ''degetica'' sau folosind diverse obiecte, toate acele care se masturbeaza intravaginal au vaginul largit la fel de mult cum au si fetele care si-au inceput viata sexuala reala. big grin

| Eugen80 a răspuns:

Fara testare. nu poti.
Daca nu te intereseaza sa o faci cu respecti-va las-o sa se laude si daca are si sub 18 ani, spune-i ca e o proasta si ca nu are de ce sa se laude.

| 90210 a răspuns:

Dar nu intelege de ce te intereseaz. E treaba ei.

| Andrei258 a răspuns:

E foarte usor daca intra usor inseamna ca nu mai este virgina daca intra greu este

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Andrei258):

Daca a facut-o doar odata si a trecut mai bine de doua saptamani, va intra tot greu.

| Andrei258 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Depinde penntru asta trebuie sa treaca mult timp ani de zile

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Andrei258):

Stii, tot patitu-i priceput. Eu am experienta acestor lucruri cu 2 femei: una virgina si alta care nu era virgina. Stii ca am facut sex cu o femeie casatorita, care nu avusese contact cu barbatul mai bine de o luna si era stramtuta, de a trebuit sa folosesc unguent? Si am avut un preludiu de mai bine de jumatate de ora.

| Andrei258 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu am zis ca le stiu pe toate tocmai de asta am zis ca depinde

| Anee1667 a răspuns:

Dacă ești fată nu îți poți da seama.
Un băiat își dă seama în timpul primului act sexual cu aceasta.