| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat e sincer cu mine si vorbeste din suflet avand in vedere ca imi zice pe mess sau prin mesaje?

2 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

Asta depinde si de cata incredere ai in el.Nu conteaza daca iti vorbeste face2face sau prin mesaje/mess, daca ai incredere in el, crezi in ceea ce spune. Iar increderea se castiga.

| crStyle a răspuns:

Daca e sincer iti zice din suflet, cand vorbeste, vorbeste fin si dragut. Daca-ti zice pe mess sau daca-ti zice prin mesaje e tot aceeasi chestie, pune-l sa iti zica ce ti-a zis in realitate, sa vezi cum vorbeste, si daca e sincer... Treaba ta :*