| cezar12345 a întrebat:

Cum imi fac cont pe app store? plzz dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie ID de Apple.
Te duci la o aplicatie free,dai "free","install" si iti apare sa te loghezi, na de acolo trebuie sa-ti faci cont nou cu toate elementele de rigoare necesare.
De asemenea, ID de Apple poti sa faci si de pe PC, la ITunes acolo gasesti la Home Sharing cum sa-ti faci cont nou.
Sper ca te-am ajutat.

| Ch3b4C a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai reusit sa descarci ceva? Eu am ipad2 si nu reusesc sa imi fac cont, am facut dar cand ma conectez ca sa descarc messul
imi appare o pagina in care sa pun datele de la card... Cum sa fac?

1 răspuns: