| anonim_4396 a întrebat:

Cum îmi fac o prietenă, sunt rușinos!

Am 17 si mneah, iar mie frică de primul sărut :/ știu că sună foarte aiurea gen wtf ce-i cu ăsta dar mna laughing.

Niște sfaturi bune pls?

Răspuns Câştigător
| Malloryy a răspuns:

Ce draguthee hee)
Hmm..nu stiu..si mie mi.e rusine sa sarut eu prima un baiat.din fericire ma saruta ei laughing nah. fetele fac mai greu chestia asta..cred laughing deci..ar trebuie sa iei initiativ. Nah..cunoaste o fata..invit.o in oras..si cand simti ca e momentul.o saruti laughing. O sa iti dai tu seama daca e sau nu momentul big grin

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Pentru inceput ai putea renunta la termenii pe care ii folosesti, precum: mneah/gen/wtf/mna/laughing si invata sa pui cratima cand e nevoie. Fetele sunt lesinate dupa baietii inteligwnti.

| Kingsley a răspuns:

O apuci si dai limbute cate vrei.
O sa-i placa daca alegi momentul potrivit.
Daca nu, 3 palme si o geanta-n cap e rasplata.

| VULKAN a răspuns:

Stai linistit nu esti singurul
Si eu am 17 ani si nimic pana acum