| LawlietL886 a întrebat:

Cum îmi măresc penisul cu 2 cm?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singura metoda de marire de 2, max.3 cm, este prin operatie chirurgicala.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici-o metoda naturala prin care sa se reuseasca obtinerea unei mariri reale a penisului. Se efectueaza in clinici specializate prin niste metode chirurgicale alungiri ale penisului de maxim2-3 cm (in realitate sub 2 cm), prin sectionarea unor ligamente, insa rezultatele de regula nu sunt garantate fiindca cele mai multe reprezinta esecuri si riscul ca penisul sa-si piarda functionalitatea. Multa sanatate!

| dannyel86 a răspuns:

Sunt anumite exercitii de intindere, de masaj al organului sexual, care trebuie urmate strict dupa indicatiile date. Internetul e plin de sfaturi, dar trebuie aplicate numai cele despre care exista dovezi ca dau rezultate.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Tragi de el pana ajungi sa il tii cu ambele maini.

| ASDADA a răspuns:

Incearca sa iei cate 10 aspirine pe zi si cate 3 somnifere. Asigurat vei simti ceva placut.

| SpargNuci a răspuns:

Tragi de el. Nu prea tare să nu-l rupi.

| DENYS5509 a răspuns:

Baga Viagra