| bbyyyyyyyy a întrebat:

Cum imi schimb numele pe facebook. Repede. Funda. L-am mai schimbat o data da am uitat cum laughing Scuze categoriiawinking

Răspuns Câştigător
| Toxicandy02 a răspuns:

Pai vezi ca in stanga scrie contul meu dai pe el si vezi in jos ca iti da mai multe.tu apasa pe setarile contului si vezi ca iti apare nume...editeaza.si da`i pe edit. si ti`l schimbi.:8app vezi ca doar de cateva ori ti-l poti schimba la un moment dat nu mai poti;

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Intrii pe facebook, apeşi pe săgeata din dreapta sus de lângă acasă, dai la setările contului - nume - editează, şi îl schimbihappy

| boguzz a răspuns:

Vezi aici un tutoriale. Nu ai uitat ci au facut astia de la facebook schimbari. Si eu am gasit greu butoanele :)

http://www.withsteps.com/753/how-do-i-change-my-name-on-facebook.html