| Andrei123Aa a întrebat:

Cum incep relatiile?
Cum sa incep conversatia cu o fata pe care nu o cunosc dar care poate mai vorbeste si cu alti baieti?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există scheme sau șabloane, fiecare situatie este diferită, vezi si tu circumstantele in care o cunosti pe fata aia, daca o vezi la scoală si este colega ta, poti sa o abordezi referitor la temele care vi le dă profa la ore, dar nu i ti face speranțe, deoarece fetele de azi sunt foarte îngîmfate nu se uită la oricine, ele vor făt frumos, si daca nu esti atunci slabe șanse sa te bage ea in seamă.Ele vor băieti cu mușchi gen Dorian Popa, si cu bani.

| Catrice a răspuns:

Daca n-o simți implicată după o luna, hai nu o săptămână, aia e, renunți si treci la alta.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde unde vrei sa incepi conversatia.
Daca e in realitate, nu conteaza ce ii spui, daca ai atitudinea potrivita.
Daca e in online, trebuie sa eviti "Hei", "buna, ce faci?" si alte abordari de cocalar trist si va fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te plac fa."
O sa se ude instant.

| Xpressurself a răspuns:

De ce trebuie sa fie chiar cea mai frumoasa si mai curtata. Cauta una care te place si cu care deja vorbesti. Tot ce trebuie sa faci e sa o chemi in oras. Daca intalnirea decurge bine o atingi sa vezi cum reactioneaza: o tii de mana, ii pui bratul pe dupa cap si daca sta o saruti in final. Daca refuza, nu e pregatita, astepti, o mai inviti si mai incerci.

| andralemanru666 a răspuns:

O faci sa se simta speciala. nu deveni simp, fa i cadouri, iesi cu ea la un restaurant scumpicel si incearca, daca se ia cineva de ea, sa pari barbat