| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cum îți dai seama ca o fata te crede frumos la prima întâlnire sau prima data când o cunoști sau va vedeți fata în fata? Întreb ca sunt curios și de părerea altor

Răspuns Câştigător
| luffypk a răspuns:

Daca doreste compania ta, daca vrea sa stea cat mai mult cu tine, daca se implica in discutiile cu tine cat mai mult si nu raspunde sec, in cazul acesta, inseamna ca tipa respectiva este atrasa de tine (datorita calitatilor pe care le ai: fie ca esti frumos, amuzant, inteligent, carismatic etc).

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca una se uita la caracterul tau mai mult decat la frumusete?

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru darrio2007):

Eu consider ca o fata trebuie sa le aibă pe amândouă, sa aibă și caracter mai presus de orice dar sa te simți și atras de ea

| darrio2007 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Ma refeream la ce s-ar uita ea la tine.

| RAY a răspuns:

80% din barbati nu atrag sexul opus

| Iunicu a răspuns:

De obicei prima întâlnire o obții numai dacă partenerul este mulțumit de aspectul fizic al celui cu care se întâlnește.
Pe urmă află și alte calități sau defecte.

| Pichakchiu a răspuns:

Conteaza cum te comporți cu ea! Frumusețea nu in asa mare măsură! Plus ca e trecătoare!

| SoboSlobo a răspuns:

Daca a acceptat sa vina la intalnire probabil crede ca esti frumos.
mergi la sala fa muschi.