| Nimeni256 a întrebat:

Cum îți dai seama ca o femeie are orgasm?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tremura, mai ales picioarele se simte si strange lenjeria de pe pat sau te zgarie pe spate

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii masori pulsul si ritmul cardiac. big grin

| colalightro a răspuns:

Poate să mimeze in multe feluri orgasmul. Însă, atunci când el apare nu poate să mimeze că nu îl are, iar semnele nu sunt printre cele mai încântătoare. O să vezi o expresie ciudată spre creppy, tremor și strângerea pereților vaginului

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vine Vela la tv

| Frank51 a răspuns:

Este foarte simplu de observat daca esti atent la modificarile fiziologice.

| Sofer a răspuns:

Începe sa tremure.