| ZexeQLanG1u a întrebat:

Cum iti dai seama ca o femeie vrea oral? (am auzit ca unele nu suporta oralul)

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio modalitate de a afla daca o fata/femeie ar putea sa aiba o asemenea dorinta. De regula mai ales fetele mai tinere nu accepta sa practice sexul oral decat la insistentele partenerului sau daca sunt platite in mod efectiv pentru acest capriciu. Sexul oral este efectuat de buna voie sau din placere doar in cadrul unor cupluri mature, bine "sudate" si cu parteneri cu conceptii mai libertine.

| mihai69 a răspuns:

Nu-ți dai seama (decât dacă nu o spune clar).
Așa că te apleci ușor și sărutând-o din aproape în aproape îi strecori limba și prin vagin și pe labii și clitoris. Dacă de trage brusc de plete de acolo - e clar: nu vrea.
Acu' să nu mă-ntrebi de ce, că nu știu. Mai bine întreab-o pe ea!

| Oana92 a răspuns:

O intrebi...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Se repede la ea ca leul la antilopa daca vrea

| kandaraki a răspuns:

O saruti incet incet de la gat in jos, pina ajungi aproape de 'destinatie'. Daca ajungi aproape si ea iti zice, te trage inapoi sau mimeaza vreun gest negativ - e clar ca nu doreste. Dar daca te lasa si nu reactioneaza nici in un mod, atunci ai cale libera!

| Just4Joker075 a răspuns:

Daca esti cu ea si simte nevoia de oral iti spune

| Mindilica a răspuns:

Daca vrea asta, ova face singura, femeile nu trebuie fortate sau rugate sa faca ceea ce nu le place. E normal ca toate cuplurule sa faca ceea ce simt in intimitate.