| totEU_9066 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place happy?
ma priveste adanc in ochii imi vb fff frumos, rade cand spun glume acum sunt c-am confuza confused vrea sa fim prieteni sau mai mult? pls help big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Doar din ceea, ce ne-ai povestit, tind sa cred, ca te place.
Dar tu chiar nu-ti dai seama, daca e atras de tine sau nu? In general se simte. Fii mai atenta la limbajul trupului, la respiratia lui, la bataile inimii! Se uita la tine, ca la o amica, sau ca la o potentiala iubita? Incearca sa-ti dai seama! Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Da este posibil din cate spui tu.incearca sa te apropii mai tare de el.arata-i ca si tie iti place de el bineinteles daca vrei sa fii cu el.cateodata nu e nevoie sa se exprime in vb ca sa intelegi ca ii place de tine.succes

| totEU_9066 explică:

Pai nu pot confused ca sunt intr-o relatie acum cu unul
dar asta e tot timpul dragut cu mine, imi cere sfaturi., cand vb cu el ma priveste atatttt de adanc in ochii worried

| totEU_9066 explică:

Problema e ca n-am curaj :s sa-i spun ca poate ma ia ca fraiera sad
cum e sa zic ''hey tu imi placi'' :-s. Dar nu stiu e ceva ce ma face sa cred caii place de mine da acum nu vreau sa-mi fac iluzi sad ba chiar mi-a pus porecla tongue, iar cand vine pe la noi si mancam, dupa ce am terminat actualul se ridica de la masa si nici nu zice multumesc da sa ma ajute sa strang masa eeeeee in schimb asta imi zice ca am facut ff buna mancarea si intodeauna m-a ajutat sa strang masa, iar eu i-am zis de multe ori ca nu e nevoie dar acum nu stiu incearca sa fie dragut :-s? si a da actualul ori de cate or ne punem la masa tot timpul ii mai trebuie ceva, nu pot sta sa mananc ca omu, si el asta de care zic daca ii place de mine intodeauna me-a zis lasa stai tu jos ca ma duc eu zi-mi numai unde ACUMA ESOS e doar dragut?
MULTUMESC TUTUROR CARE M-AU SFATUIT SI MA SFATUIESC

| Lylly a răspuns:

Pai eu nu inteleg odata ce ai o relatie de ce te mai intereseaza daca acesta te palce?

| relaxx a răspuns:

Pai intreaba-l u ce vreahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu trebuie sa ai curaj si sa ii spui ce simti:Xasa mi s-a intamplat si mie imi placea de un baiat el mai avea un frate si eu cu fratele lui eram buni prieteni, el imi zicea ca fratele lui(baiatu de care imi placea mie)nu vrea sa fie cu nici o fata si nici eu nu vroiam sa fiu cu nici un baiat si intr-o zi i-am zis sa stii ca imi place de tine si ca vreau sa fim impreunabig grinshi mi-a zis si eu te plac daca imi ziceai ca ma iubesti iti spuneam ca minti :X el a zis ca iubirea nu se spune ci se simte