| vladtaurus a întrebat:

Cum iti dai seama cand fata are orgasm?

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Dupa intrebare nu ai provocat nici unul pana acum...o sa iti dai seama singur daca reusesti sa creezi orgasm unei fete

| vladtaurus explică (pentru shadow72):

Sunt in dubii, am fost cu fete care dupa ce se termina toata treaba ma ustura pielea si 2 zile de la zgarieturi muscaturi si fete care le sclipau ochii dupa ce terminam dar pana mea. Imi dau si eu seama cand femeia se simte bine dar vreau sa stiu exact daca exista vreun indice ca la noi de ex numai poti sa dai.

| Bendes a răspuns:

Dude cauta pe internet squirt este o categorie porno speciala pentru cei ca tine. Imi vei multumi mai incolo. FERESTETE DE ORGASMELE FALSE.

| Iuliiaa a răspuns:

Tremura, strange picioarele, isi musca buzele etc. oricum, iti dai seama pe moment cand are orgasm.

| neutrino a răspuns:

Vizual si audio.

| oprescudorin11 a răspuns:

Iti dai seama! Nu te lua dupa ce vrea ea sa-ti arate ca sa-ti faca placere. O femeie in 'orgasm', ii tremura tot corpul, te inconjoara cu picioarele pe care le strange in jurul tau cu o putere deosebit de mare, (asta in pozitia clasica),... apoi, dupa, poti face ce vrei cu ea.Semn ca e multumita. Apoi, sigur va veni curand iar la tine!(asta ca actiune secundara).
In general, cam iti dai singur seama, dar elwe, in mare masura se prefac, sa-ti faca placere si mai ales ca sa-si ascunda frigiditatea.
Dar o femeie e frigida doar cu un partener nepriceput.Eu nu am intalnit o femeie frigida! Nu ca ma dau mare. Femeile raspund la ce le propui.E si interesul lor fiziologic! Ele dau tot! Dar trebuie sa stii cum si cand sa le ceri.Bafta!

| Public22 a răspuns:

Cand urla mai tare laughing

| ClauditaSmile a răspuns:

Unele fete incep si au sa aiba gemete puternice si unele se uda jos/ Unele fete mai imita si orgasmul

| MargaretaM a răspuns:

Există mai multe tipuri de orgasm pe care o femeie le poate simți, fiecare manifestându-se diferit.