| TonyMotola a întrebat:

Cum iti dai seama cat de uzat poate fi organul sexual al unei feminin?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Toata lumea are organele sexuale un pic mai inchise decat restul pielii, asa este normal!
Nu ma refer la copii, ci la adulti, cand totul s-a definitivat.
Cat priveste cati partneri sexuali a avut o femeie, asta nu vei stii niciodata, ca nu exista contor la pasarica sa numere.
Dar, cele rau famate, au o gramada de boli cu transmitere sexuala, si cumva, dupa asta ai putea sa-ti dai seama ca a avut multi partneri sexuali.
Cat priveste ce spun unii si altii, cred ca-i vorba de invidie si pana nu te convingi singur de adevar, nu pleca urechea la barfa altora.
In principiu, este bine sa folosesti intotdeauna prezervativul, ca sa nu ai surprize sa lasi fata insarcinata dar nici s aiei vreo boala cu transmitere sexuala, mai ales cand ai aflat cumva, ca ar fi avut mai multi partneri.
Prezervativul se pune intotdeauna, inainte de a incepe partida sexuala, indiferent ca-i partida orala, vaginala sau anala, pentru ca bolile sexuale se iau la fel de rapid si usor prin sex oral, anal si vaginal.

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu există vagin uzat, doar puta prea mica. :p

| darrio2007 a răspuns:

Ii luminezi cerul gurii cu lanterna. Daca se vede lumina lanternei prin organ, e clar. Este foarte uzat.

| Couragebv a răspuns:

E cam imposibil cu ochiul liber, dar, daca ea nu "simuleaza" nimic cand faceti treaba buna impreuna, ori e de la tine...ca nu ai minimul de necesar in dotare, sau are ea mult prea multa experienta?

| romeo78 a răspuns:

Cred că ești copil sau pocăit, dacă ai pus o asemenea întrebare! Toate organismele îmbătrânesc, inclusiv al tău! Nu există organ uzat sau nou! De când se naște omul, el îmbătrânește! Că la începutul vieții nu se cunoaște cu ochiul liber, e altceva, dar îmbătrânirea are loc!
Și, apropo, găina bătrână, face ciorba bună!
Mai bine uzată, dar loială, decât nouă, dar din floare în floare umblă!
Iar, unei fete, niciodată să nu îi pui această întrebare!

| TonyMotola explică:

Cand spun uzata ma refer ca daca acel organ sexual femini a schimbat barbati din doua in doua zile...

| RAY a răspuns:

Vaginul ala face cat o mie de barbati cu facultate, indiferent cat e uzat e

| Violleta2022 a răspuns:

Organuls exual feminim este la interrior si ma indoiesc ca poti sa-l scoti la suprafata si sa-l vezi, deci, intrebarea ta nu are vreun sens.
Dar tu cu cucul, cum iti dai seama ca-i uzat?
Se "consuma" cumva, de la atata folosinta? "))

| TonyMotola explică (pentru Violleta2022):

Ma gandeam ca poate culoarea organu spune ceva...
Ca este inchis la culoare in zona organului sexual la doar 21 de ani si mai multe persoane mi-au spus ca gagica are o istorie sexuala foarte stufoasa, o cunosc de o luna si imi pare foarte cuminte si raspunde foarte repede la telefon adica nu da de inteles ca ar avea si alte preocupari...

Cand spun uzat ma refer la faprul ca acel organ sexual face treaba mai des decat ar putea face cu un singur organ sexual de sex opus sau mai exact daca acel organ sexual feminin a facut sex cu mai multi barbati adica la fiecare doua zile altul si altul si altul...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru TonyMotola):

Toata lumea are organele sexuale un pic mai inchise decat restul pielii, asa este normal!
Nu ma refer la copii, ci la adulti, cand totul s-a definitivat.
Cat priveste cati partneri sexuali a avut o femeie, asta nu vei stii niciodata, ca nu exista contor la pasarica sa numere.
Dar, cele rau famate, au o gramada de boli cu transmitere sexuala, si cumva, dupa asta ai putea sa-ti dai seama ca a avut multi partneri sexuali.
Cat priveste ce spun unii si altii, cred ca-i vorba de invidie si pana nu te convingi singur de adevar, nu pleca urechea la barfa altora.
In principiu, este bine sa folosesti intotdeauna prezervativul, ca sa nu ai surprize sa lasi fata insarcinata dar nici s aiei vreo boala cu transmitere sexuala, mai ales cand ai aflat cumva, ca ar fi avut mai multi partneri.
Prezervativul se pune intotdeauna, inainte de a incepe partida sexuala, indiferent ca-i partida orala, vaginala sau anala, pentru ca bolile sexuale se iau la fel de rapid si usor prin sex oral, anal si vaginal.

| mihai69 a răspuns:

Te uiți la kilometraj, ce naiba - încă nu ai citit manualul de utilizare?!?

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Da poate e luata din Germania, nu bate, nu troncane si a fost a unei pensionare care mergea cu ea la piata

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Daca are km dati inapoi, sa vezi atunci. Cand bagi joja sa verifici nivelul de ulei iti dai imediat seama.

| Justme1997 a răspuns:

Nu exista "uzare", ca nu e mașină

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti poti da seama dupã organ, poate dupã limbajul non-verbal, expresia fetei, comportamentul câti parteneri a avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing atunci cand intri si nu ii mai gasesti capatullaughing zici ca e abis laughing galeata, gura de canal. Cum sa iti explic? Oricum, uita-te si la caracterul fetei/femeii pentru ca de multe ori iti dai seama cat de uzata e jos numai din comportamentul pe care il are. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu l-as numi abis, poate haos total si in loc de gãleata un vas spart in multe bucãti

| Jay1 a răspuns:

Se schimbă organul feminin în funcție de vârstă nu mai este atât de elastic că înainte, are labii lungi, groase, mari, inseamnă că are păsărica uzată rău. Baftă!

| Quassaar a răspuns:

O speli bine in permanență și este ca nouă...winking