| KindKid17 a întrebat:

Cum iti dai seama daca mai placi o fata sau nu? Argumente! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Grea intrebarea...

Pai daca o placi atunci vrei sa fie langa tine *regreti daca nu este*, te gandesti la ea...

Daca zambesti cand vorbesti cu ea sau daca astepti cu nerabdare sa va intalniti atunci o placi...
La fel si daca gasesti tone de subiecte de conversatii sau daca esti fericit daca ea este fericita.

Daca este trista si o placi atunci nu este neaparat sa fii si tu trist dar o sa fii la sigur curios sa vezi ce i s-a intamplat, ce are...

Cel mai sigur lucru este daca te gandesti la ea in momente total intamplatoare.

Succes!winking *astept comentariile negative*

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

Man, deci in final, inca o plac... Da, ea este intr.o relatie cu alt tip, știi si tu, de asta vreau s-o uit, dar in zadar...azi am fost cu câțiva prieteni si era si ea in prrajma. Si cand m-a întrebat ce fac, din nou am simțit fluturi in stomac, eram si nervos atunci. Eu vreau s.o uit dar nu pot! Am încercat de toate! Crede ma man

| RainmakerX a răspuns (pentru KindKid17):

Pacat... atata timp cat este cu altul nu prea ai ce face... sad

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

E foarte proasta situatia asta in care sunt...

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu ce simti la varsta ta sunt hormoni atat

| Emilian65 a răspuns:

Daca in momentul cand o saruti sau o mangai si apar fluturasi in stomac, inseamna ca inca o mai placi pe aceea fata. Deci acesta este un semn ca o mai placi.

| Otto2014 a răspuns:

Te uiti la ea, sau te uiti in ochii ei, daca nu esti timid.
Sau te uiti la ea, si vezi daca ti se dilata pupilele.Nu e chiar asa greu sa-ti dai seama.

| Madesz a răspuns:

Te gândești la ea în fiecare seară, te holbezi la ea (si când faci asta o sa vezi ca ti se dilată pupilele adică ti se,, face negrul ala din ochi mai mare,,. dacă o mai placi. ) Ceao!

| evelinna01 a răspuns:

Daca nu o mai placi, nu mai esti la fel de mult interesata de ea, nu mai ai asa puternice sentimentele pentru ea.

| Ale2409 a răspuns:

Daca o mai placi, inseamna ca o mai placi