| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata vrea sa se culce cu tine?

6 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Daca se culca cu tine. pina atunci nu e nici un alt mijloc de a sti.

| mary9014 a răspuns:

Poti stii doar daca e prietena ta si vrea sa fiti singuri, te priveste mai frumos si mai intens ca de obicei, te lasa sa o pipai mai mult cum se zice.etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se da pe langa tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu exista gesturi pe care sa le faca? Adica sa ii puna mana in alte parti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu exista gesturi pe care sa le faca?Adik sa ii puna mana in alte parti?

| sonny_2814 a răspuns:

Dacaa incearca sa se dea la tinee, te pipaie sau se lasa pipaita atuncii astaa e momentul