| Metempsihoza a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana ti-a blocat numarul de telefon astfel incat sa nu o poti contacta? (Orange) E vorba de iubitul meu cu care m-am certat saptamana asta. broken heart

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Cand suni iar persoana respectiva ti-a blocat numarul. suna doar odta. se aude iar apoi este ca si cum ti-ar inchide telul, suna de 2, 3 ori si o sa iti dai seama happy este cel mai nasol sentiment sa suni si sa ti se inchida automat ti-o spun din proprie experientza :* daca ai nedumeriri imi poti lasa un mesaj privat si iti explic

| Metempsihoza explică (pentru TTdsIulia):

Nu suna deloc, intra casuta, "Bine ai venit! Abonatul etc etc". Deci e doar inchis?

| Metempsihoza explică (pentru TTdsIulia):

Gata, am vorbit love struck deci nu m-a blocat laughing iti multumesc doarte mult :*

| Galamuj_Carlos_1998 a răspuns (pentru Metempsihoza):

Dar mesajele le poate primii? sad

5 răspunsuri:
| anonimxzxzxzxz a răspuns:

Ma bucur pentru tine, sper ca sunteti okay eu am patit asta acum, si-mi spune ca e ocupat de fiecare data cand sun, sunt terminat nu mai pot. macar altii sa se bucure

| Adevarata_Romania_1975 a răspuns:

La mine suna si nu raspunde sad