| alinutz3 a întrebat:

Cum iti incepi o partida de sex?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pescuit in amonte dupa stiuca.

| TheLoveDoctor a răspuns:

Cu ceva tare în pantalon. ca altfel nu ai cum

| blondix_2927 a răspuns:

Cand ai chef laughing mai nou toti pustii de 12-13 ani se cred niste derbedei laughing)

| alinutz3 explică:

laughingrolling on the floor da asta cu derbedeii o stiu dar eu a referam cum ii spui lu fata aia cu care vrei sa faci? tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tio trag pana ramai gravida dar n-ai cum ca am aprezervative?::::laughing)laughing)

| alinutz3 explică:

Pai normal cu prezervative ce vrei sa o las gravida asa fara copil e mai tare non-stop sex happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alunutz este copilul sexual :O

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Dai din cUr =]

| SSSkkkk a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

| Assassins a răspuns:

Pai trebuie sa vrea si ea. Dupa va desbracati(si chilotirolling on the floor)na si dupa va puneti in pat si dai si dai si dai si dai tare din fundrolling on the flooreu asa am facutrolling on the floordar ca na durat mai mult de 15 min da oricum a fost misto:Xsi am 11 ani acumwinking

| GabrielAlfa a răspuns:

UITATI CE IATI FACUT BIETULUI COPIL! :p! UItati la ce ia folosit! CE copil! :o! Uitati aici : http://www.TPU.ro/......ina-2.html