| powerslidelambo a întrebat:

Cum iti pierzi sentimentele pentru cineva dupa o relatie naspa si in cat timp? Exclus sa ies in oras si sa fac nu stiu ce, cand sunt singur sau cand n-am treaba tot la ea ma gandesc si nu pot sa ma ocup intr-una de ceva pentru ca mi-e lene.

3 răspunsuri:
| Larysa690 a răspuns:

E cam greu, acum depinde de tine, cauta-ti alta persoana si vorbeste si nu te mai gandi la trecut, incearca sa iti faci prieteni noi..Prinde ura pe acea persoana si gandeste-te la cat rau ti-a facut si nu merita sa o mai iubesti.Ai rabdare, cu rabdarea trrci marea! happy
Bafta!

| Rogege13 a răspuns:

Incerca sa faci ceea ce iti place cel mai mult cu prieteni dragi sau singur

| Mucegai786 a răspuns:

Ai nevoie de un fel de psiholog si eu am ajutat mulți prieteni la faze de astea
Daca ai nevoie de ajutor răspunde aici