| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti accelera cresterea penisului daca esti minor? Vreau o metoda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastila sau metoda de accelerarea a cresterii penisului, el crescand HORMONAL, in functie de mostenirea genetica de la tatal tau, crescand doar pana la varsta de 16 ani.

| Goete a răspuns:

Daca vrei o.metoda, studiaza ingineria genetica si fa tu o metoda.
Oricum deja se fac experimente genetice masive pe oameni cu "vaccinurile" covid

| Invictusman a răspuns:

Nu exista nici o metoda, creșterea e stabilita de genetic și se oprește definitiv la finalul pubertății.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consuma alimente cu foarte mult zinc, nu asculta de astia care ti-au scris.
Daca ai peste 20 de ani penisul nu mai creste.
Exista si metode chirurgicale secrete pe care doar unii au acces la ele.

| Stonehard a răspuns:

Ai răbdare. Penisul va crește în timp. Nu există metode de accelerare a creșterii.