| LanguageMaster a întrebat:

Cum îți poți da seama că la o fată îi place de tine atunci când ești lângă ea?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Adica, ii place de tine atunci cand esti langa ea, si nu ii place de tine cand nu esti langa ea?

| LordCristobal a răspuns:

Se uită la tine cu ochii dulci, îți zâmbește mereu și încearcă să se bage cat mai mult în seamă cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când ești lângă ea după comportamentul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade la glumele tale chiar daca sunt patetice, ii place sa stea in compania ta, daca își linge buzele in timp ce se uită la tine sau musca buzele e posibil sa fie emoționată dar și să dorească să te sărute.
Vorbește mai mult decât tine, sau nu spune nimic din cauza că o intimidezi.

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Dacă te invită la un Tedi.