| anonim_4396 a întrebat:

Cum îți poți da seama daca o fata are pe cineva? Pare că are niste inele la mana stânga, ar putea fi căsătorită?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba daca are Facebook. Toti indivizii din lista ei ii apartin sant acei cineva. O parte din ei s-a culcat cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Daca are verigheta pe degetul inelar al mainii stangi, atunci este maritata.
in rest, nu conteaza ce inele are si pe unde.
Cel mai simplu este sa o intrebi, ca de dat seama... nu-ti dai, decat daca o urmaresti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ai putea afla cate ceva despre viata respectivei femei, cu ajutorul unui detectiv particular. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu o simt după cum se mișcă.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Pai cum se mișcă?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie greu să descriu, e un feeling.
Când o femeie are un bărbat la sufletul ei, cu care face și sex, se mișcă altfel ca una care nu are nici una și nici alta. Dacă observi și știi mai multe despre ele, observi diferența.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Mai bine o întreb printr-o aluzie și gata

| Sofer a răspuns:

Casatorita sau logodita. bagate in seama cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu inele sau fara, indiferent cum e, are pe cineva.
Doar nu crezi că ești singurul care vorbește cu ea?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa înțeleg că nu mai exista fete singure pe lumea asta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Singure definind într-o relație exista. Dar niciuna nu e a ta, e doar rândul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| IJustSayWhatIWant a răspuns:

Daca are inel pe degetul inelar, unde se poarta verigheta, e sigur căsătorită sau logodită, daca nu are.da-i bice brorolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru IJustSayWhatIWant):

Are inele pe mai multe. Macar e bine că are degete