| alexalx1234 a întrebat:

Cum îți poți face o iubită dacă nu ai nimic în comun cu vreo fată?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti din alte tari daca la romanie nu gasesti. Francezii aia tineri vin in europa de est pentru ca la ei nu le plac atatia africani, nu au sanse sa prinda frantuzoaica pentru ca aia are mana larga neagra care o multumeste si se bucura de Romania inclusiv

| darrio2007 a răspuns:

Greu sau imposibil. Sau e greu sa intelegi ce ati avea in comun.

| RAY a răspuns:

Daca o atragi fizic, iti va da o sansa sa te cunoasca, conteaza si sa fii barbat ca personalitate

| sierra1 a răspuns:

"dacă nu ai nimic în comun cu vreo fată?" - mai cauți, sunt câteva milioane de persoane cu care ai putea avea ceva in comun

| Denyx16 a răspuns (pentru sierra1):

Nu sunt.

| sierra1 a răspuns (pentru Denyx16):

Ce "nu sunt"?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vrei sa zici ca tu crezi ca nu ai nimic in comun cu vreo fata din cele intalnite de tine, cand esti constient ca nu ai ajuns sa cunosti acele fete in totalitate sa stii daca ai ceva in comun sau nu si si ca exista aproape 8 miliarde de persoane pe Pamant, dintre care mai mult de jumatate sunt fete, si nu le-ai cunoscut pe toate? Asta vrei tu sa zici, nu?winking

Rabdare, nu dispera. In primul rand, alunga ideea cum ca nu poti sa iti faci o iubita. Fii sigur pe tine ca poti.
Legat de partile in comun, uneori nu ai nimic in comun cu niste persoane, dar dupa un timp de comunicat, de vorbit, de stat impreuna, se formeaza acele aprti comune involuntar. Tu doar fii deschis la orice conversatie noua.

| Catrice a răspuns:

Treci la băiețihee hee

| OldSoul a răspuns:

Nici nu trebuie sa ai ceva in comun.
E de ajuns sa gasesti o fata care sa te aprecieze si sa te respecte pentru modul in care esti, si tu sa o apreciezi si sa o respecti pe ea.

Dar adevarul e ca e destul de greu sa gasesti asa persoana. Ai nevoie de rabdare si de noroc.

| alexalx1234 explică (pentru OldSoul):

Nu că e destul de greu. E imposibil

| OldSoul a răspuns (pentru alexalx1234):

laughing Eu am gasit una, am avut noroc chior rolling on the floor

| alexalx1234 explică (pentru OldSoul):

Presupun că ai mașină și mușchi

| OldSoul a răspuns (pentru alexalx1234):

Masina da, muschi ba. laughing

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa găsești pe cineva care sa ai ceva în comun dar din păcate sunt slabe șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi posibil, nu stiu! Dar esti sigur ca vrei asta? Adica, daca eu totusi o sa-mi gasesc una vreodata as vrea sa ca ea sa fie tot vierme de biblioteca! Si chiar nu stiu cum ai putea sa-ti faci o relatie de lunga durata cu cineva cu care nu ai nimic in comun! Poate o relatie de scurta durata da, dar alea trebuie sa fie bazate pe sex si o atractie fizica uriasa, iar asta nu prea e posibil pentru tine sau pentru mine!

| TFL a răspuns:

Its ooovveeer man get used to it for once

| TFL a răspuns:

Nu trebuie sa ai nimic în comun cu o fata, trebuie doar să arăți bine, ma rog asta vad eu zilnic prin parcuri, rar vezi unul vai de el la braț cu o pzd 1 din 200 de cazuri

| Denyx16 a răspuns:

Ai 19-20 de ani e imposibil să mai speri la pereche.

| Anaagent007 a răspuns:

Da mi ig.ul si până maine ai iubită

| alexalx1234 explică (pentru Anaagent007):

De ce garantezi?

| alexalx1234 explică (pentru Anaagent007):

Vyctor.ird
Ți-am dat mesaj cu el aici pe TPU

| Anaagent007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Tipul din Constanţa?

| Anaagent007 a răspuns (pentru alexalx1234):

0 șanse

| alexalx1234 explică (pentru Anaagent007):

Da

| Anaagent007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Fizicul e de vină, eu zic sa cauti prin India femei

| alexalx1234 explică (pentru Anaagent007):

Era de așteptat de la o persoană de sex feminin. Nu caut nicăieri

| alexalx1234 explică (pentru Anaagent007):

N-am chef de mistouri