| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma dau la o fata de la scoala si din clasa dar nu stau cu ia in banca?

Răspuns Câştigător
| andreiandre a răspuns:

Mai Andrei e simplu te duci pe langa ea i faci complimente i aduci o floare si dupa o chemi la un suc in oras. Succes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Du-te ma si fa`ti temelelaughing. la romanawinking
ca vad ca nu o stapanesti asa bine.
ea nu ia*.

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Daca esti cel de la avatar nai nici o sansa...numa daca ea nu a mai vazut baietiwinking

| sdasfgasgaads a răspuns:

Se scrie ea nu ia

| informatul a răspuns:

CrIsS, cine te crezi? happy Tu judeci omul dupa felul in care arata? Nu te da la ea, fi normal, daca iti cere ceva sau cand esti in preajma ei fi politicos, nu vorbi urat si vei vedea...

| Tiffany89 a răspuns:

Ii faci complimente, o inviti la suc sau la o pizza. vorbesti cu ea in pauze.thinking

| Tocovici_Lahm_1995 a răspuns:

Da crlsrolling on the floor)))))))))))))) ai dreptate mai invata romana pls adica te rog, are 6 la romanalaughing)

| xxblaxorxx a răspuns (pentru Tocovici_Lahm_1995):

Ma tu nici nu sti la ce scoala sunt si nu sti in ce localitate sunt deci lasa-ma ma odata ca si mai lasa-ma da pa