| Betyyy1234 a întrebat:

Cum mă masturbez? Cu degetul că vreau să simt senzația așa când intră aia ACOLO.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit si cu constiinta libera daca nu te- ai masturba deloc.

| Mayhem666 a răspuns:

Iei un castravete si il bagi acolo laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu poți fără discriminare?
Ce era dacă mai spuneai și banane, morcovi, praz... chiar dovlecei dacă calibrul permite?
laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de manual cu instrucțiuni? Pentru asa ceva? Mai bine învață să ajungi cineva decât sa pui întrebări puerile.

| xilef123 a răspuns:

Te pot ajuta eu

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Tactu

| AperolProletaru a răspuns:

Pai da ce definesti prin acolo. Daca esti baiat atunci e clar ca trebuie sa mai treci pe la scoala, iar daca esti fata, suna la un prieten sa te ajute ca e clar ca esti la ananghie