| Thegigi44444 a întrebat:

Cum ma pot baga in seama cu crush? Am 15 ani iar el 16, tin sa mentionez ca nu vorbim. Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii dai ador la mai multe poze pe Facebook.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Te duci la persoana pe care o placi si ii sugerezi sa iesiti in oras. Am mai intalnit aceasta intrebare de prea multe ori laughing) E destul de simplu sa o inviti in oras pe acea persoana pe care o consideri speciala. Mergeti la biliard, film sau mall. Puteti sa mergeti la un film si dupa aceea puteti sa hotarati daca merita sa luati ceva de mancare si de baut.

| SofianAdrian20 a răspuns:

Daca il stii din vedere sau macar ai prieteni comuni fa cumva si iesiti odata intr-un grup mai mare, si cam asta e. Daca vrei pe Instagram/Facebook/snap etc. pur si simplu baga-te in seama, baietilor nu le prea pasa cum te bagi in seama, daca are si ce vorbi cu tine o sa fie super ok, bafta!