| ceferistu a întrebat:

Cum ma pot masturba?

Răspuns Câştigător
| BenAlex a răspuns:

O iei de cap o ungi cu o crema speciala de preferat sampon sau sapun o uzi cu apa si spor la frecarelaughing, de preferat vizioneaza un film mai adecvat pentru asa ceva succes.

16 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Cu mana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu razatoarea borner.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gura.laughing

| Derye a răspuns:

Pui mana pe "obiect" si il freci rolling on the floor

7h30@ Iarta'ma, dar tu esti impotent intelectual. Masturbarea este ceva normal. Sunt oameni care o fac, si oameni care nu recunosc. 99% dintre adolescenti s'au masturbat macar 1 data. Masturbarea este normala pentru reglarea excesului de hormoni. Cred ca tu esti ala cu probleme printre noi.

| ZuAgain a răspuns:

Deci
Iei Penisu in mana
strangi usor
si dai in sus si in jos laughing
Poti folosi ceva crema sa fie mai placut daca nai filme intri pe Redtube
rolling on the floor
Ce intrebare LOL pfoai cand am vazut-o m-am caca pe mine de ras laughing rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Acum sa vb serios:
-Poate ca esti pocait si nu sti ce e aia da ma rog
-exista 2 moduri
care le stiu
iei chestia in mana si ´dai la polizor´
sau te pui pe burta in pat si **** patu laughing doamne frate asta e cea mai penibila chestie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi de panarama aia mica care o numesti penis pana numai poti tragi in sus in jos in sus in jos in sus in jos in sus in jos si tot asa

| sads0ul a răspuns:

Cu mama?

| RGK a răspuns:

Cu blenderul smug

| bOse a răspuns:

In somn e cel mai bine ca nu te vede nimeni, senzatia e mai intensa mai ales ca imaginile sunt 3d.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ai mainile prea scurte sau n-o gasesti?hee hee
@alex cred ca fetele care ti-au citit sfatul n-or sa te mai caute, si te mai intrebai daca iti gasesti pe aici iubireaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati o papuse conflabila si f__o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un sandwich cu unt de arahide de preferat ca e lipicios. fa o gaura in el si baga`ti madularu in ea si bag-o si scoteo.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freci pana ese lichidu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOoL ratat la orizont eu am 14 ani si stiu ce inseamna da nasi face asa ceva doamne suna si nasol auzi cum se face masturba asculta ca iti zic eu daca faci sa nu zici la nmn ca e penibil acu o freci cu mana pana sare labticu.Sa zic asa pe liba ta laughing

| Nik a răspuns:

O iei de cap o ungi cu o crema speciala de preferat sampon sau sapun o uzi cu apa si spor la frecare, de preferat vizioneaza un film mai adecvat pentru asa ceva succes.

| Nik a răspuns:

LOoL ratat la orizont eu am 14 ani si stiu ce inseamna da nasi face asa ceva doamne suna si nasol auzi cum se face masturba asculta ca iti zic eu daca faci sa nu zici la nmn ca e penibil acu o freci cu mana pana sare labticu.Sa zic asa pe liba ta