| Rose_2860 a întrebat:

Cum o vedeti pe mama copiilor vostri?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exact cum e mama.Am impresia ca nu am mostenit instinctul ala matern de la ea.Admir copii, dar pana la 3 ani am auzit ca iti mananca sufletulI don't want to see

| Georgiana2905 a răspuns:

Tare dulcica - dar destul de severa. O adevarata prietena, o buna ascultatoare, constienta de ¨epoca ¨ in care traim.

| Psihologul a răspuns:

Frumoasa, rusinoasa, inocenta... O femeie adevarata care nu se da in laturi sa-si arate sentimentele fata de mine, naturala, suava, senzuala, timida dar si cu un strop de curaj, cu un zambet mare.ca sa poata sa-mi lumineze diminetile si sa-mi insenineze zilele triste, iubitoare si grijulie, alintatoare. pentru ca-mi place sa fiu alintat dimineata cand ma trezesc si seara cand adorm cu capul pe pieptul ei, protectoare. pentur ca trebuie sa ma simt in siguranta atunci cand ma strange in brate, cand ma mangaie si-mi spune ca sunt puiul ei, putin geloasa atat cat sa-mi arate ca ma iubeste.Atat de minunata si atat de mirifica.

Cam asa ar arata happy

| andrei a răspuns:

Cu ochi ...doar nu cu urechilelaughing

| andrei a răspuns:

Cu ochi ...doar nu cu urechilelaughing