| Cristina788 a întrebat:

Cum pot afla daca prietenul meu a fost virgin sau nu?
Prima oară mi-a spus ca a mai făcut-o, a doua zi a spus ca de fapt nu a facut-o niciodată.

Nu știu daca m-a mințit.
Mi-a zâmbit când l-am dus in cameră.
Cum se comportă un băiat când o face pentru prima dată? Totuși râdea când a spus că nu a făcut-o.

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca e prietenul tau trebuie sa fie sincer cu tine.

| RAY a răspuns:

E vreo problema daca era virgin? parca conta doar sufletul pentru voi

| Violleta2022 a răspuns:

Daca el nu-ti spun adeavrul, nu ai cums a aflii.
baietii nu au himen sa se rupa, la prima partida sexuala, deci nua i cum sa-l verifici anatomic.
Il crezi pe cuvant sau nu-l crezi.
Multi baieti spun ca au mai avut sex, pentru ca le este rusine sa recunoasca, fiindca nu au facut niciodata, nu trebuie totusi sa te streseze problema asta, doar lasa-l pe el sa preia conducerea, ca sa vezi cat se pricepe.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul IMPOSIBIL sa poata fi stabilita starea de virginitatea atat in cazul fetelor cat si in cazul baietilor. Modul in care se poate comporta un baiat inca virgin, poate fi complet diferit fata de comportamentul oricarui alt baiat aflat exact in aceeasi situatie. big grin

| Eugen80 a răspuns:

E clar ca nu a facut-o. Pt un baiat e mai greu sa recunoasca faptul ca habar nu are ce face, nu a mai facut-o niciodata si ca fata din fata lui are mai multa experienta.
Nici eu nu i-am spus respectivei atunci ca ea "fuse prima", ci dupa multi ani.

| Stropdeploaie a răspuns:

Cat a Durat contactul? Un virgin sigur nu va rezista foarte mult!

| xilef123 a răspuns:

Nu poti afla
dar de ce conteaza?

| xilef123 a răspuns (pentru xilef123):

De fiecare data trebuie sa-l obligi sa foloseasca prezervativ!
Daca te iubeste sau este destept, nu te va refuza, nu merita niciunul riscul sa te imbolnavesti.
E bine sa ai chiar tu prezervative la tine, din cele de calitate :-)