| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot amana orgasmul cand ma masturbez? Adica, sa rezist vreo 20 de minute.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin reducerea semnificatva a ritmului de "lustruire" a jucariei tale ori de cate ori excitarea devine prea intensa, pentru cateva secunde sau chiar minute, se poate prelungi foarte mult timpul de masturbare fara a se produce ejacularea. Succes!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ce? Daca pe viu ai sa poti 10 minute, fi fericit!

| denisTiky a răspuns:

Ba eu nu stiu ce sa zic dar daca prelungesc orgasmul fac un borcan de sperma unde pot sa pun dildo-uri la murat

| Cartofescu a răspuns:

Gandeste-te ca iti intinzi **** pe peleu si o grasa se baseste la nasu tau.