| DoggoYTB a întrebat:

Cum pot avea o prietena, mi-e cam rusine sa vorbesc cu ele? Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Dianax124 a răspuns:

Sinceră să fiu... Sunt cea mai antisociabila creatura pe care o știu. Dar probabil ar trebui sa vorbești pentru inceput prin mesaje. E o gândire liberă și poți spune lucruri pe care în fața ți-ar fi frica sa ies le spui. După ce vă întâlniți poți găsi pasiuni comune. Și dacă ești genul de băiat amator de mașini și găsești o tipa pasionata de curse deja aveți ceva in comun ( mașiniile și cursele sunt un exemplu). Daca va plac lucruri diferite încearcă să faci și tu ce ii place ei. Poate reușești să găsești ceva ce să îți placă. Bafta MAN!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| colleonu a răspuns:

Bea vreo 3-4 beri, sa vezi ce curaj prinzi!