| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot baga o fata in seama pe Facebook in asa fel incat sa nu ma lase la seen?

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu poți. Dacă fata vrea să dea seen, dă orice i-ai scrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te prezinti daca te lasã cu seen, inseamnã ca nu te place(fizic) pozele tale postate, nu tine de altceva.

| VICTORTPURO a răspuns:

Important e sa ii fie interesanta introducerea ta, daca ii atragi atentia intr-un fel deosebit, atunci ai sanse sa iti raspunda.

| Xalion a răspuns:

Da-i un buna. Cel putin, eu nu as da seen niciodata, gen..nu ai de unde sa stii cum e baiatul ala deci e ce sa nu ii oferi o sansa?! Stai calm, nu vei primi seen daca e tipa ok...

| azinudarpoatemaine a răspuns:

"buna fata ti-l bag si eu diseara?"
"buna buna ai o guma? nu i prea buna da'i mestecata de o luna"
"bag covrigu'n tine?"
"ne-o dam?"
"vreau sa ti-o dau la cocoroasa" (asta merge cel mai bine)