| panteraX a întrebat:

Cum pot cuceri o fata ?

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

In primul rand, trebuie s-o inviti pe ea in oras. Daca o inviti, trebuie sa faci cinste. Daca te invite ea, ea trebuie sa faca cinste, nu tu. Trebuie sa dai semne care ii arata ca esti indragostit de ea si asigura ca vede si ea. Ai grija ca fetele fac si ele primul pas. Cand e momentul potrivit, incearca s-o tii de mana si s-o saruti incet si frumos. Intr-o relatie de cuplu, baiatul este egal cu fata. De facut cinste, trebuie sa faca si el si ea. Nu trebuie sa faca cinste de fiecare data baiatul sau fata. Unele fete crede ca daca face baiatul cinste de fiecare data e bine. E total gresit! Nu s-a nascut baiatul de bani gata si fata saraca. Un foarte bun prieten de al meu mi-a zis ca daca baiatul face cinste fiecare data si el primeste sex de la ea. Asta inseamna ca fata e materialista, fitoasa, figuranta si pitipoanca. Intr-o relatie de cuplu, trebuie sa astepti min 8-12 luni. Cand vine momentul de sex, mai intai sa faceti toate analizele, sa mergeti la doctor si el stie ce trebuie sa faceti. Cel mai important e sa faceti protejat. Inainte sa va incepeti viata sexuala, trebuie sa vb foarte serios intre 4 ochi. Daca esti credincios si respecti religia, a face sex inainte de casatorie este pacat si dupa casatorie trebuie sa faceti neprotejat ca sa faceti copii.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Act_sexual
http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_intercourse
http://ro.wikipedia.org/wiki/Sexualitate

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cu o inteligenta sclipitoare tongue

| rony a răspuns:

Uneori cu o vorba buna, alteori cu o floare...si cel mai des cu o decapotabila.Din pacate.

| Deea a răspuns:

Tine-o in brate!

| deadea23 a răspuns:

Uita-te atent in ochii ei cand vorbesti cu ea, incearca s-o impresionezi placut prin lucrurile pe care le faci.
Sunt multe metode, dar astea trebuie sa le aiba fiecare. Orice persoana are metodele ei proprii happy!