| Linnuxx a întrebat:

Cum pot cuceri o fata?happy

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Pai trebuie sa te comporti frumos cu ea sa ii voresti frumos si sa o privesti mai altfel fata de alte fete.Si daca iti dai seama ca te palce si ea poti sa ii propui sa fiti impreuna daca vezzi ca te ignora poti sa ii spui asa(de ce ma ignori? tu nu ti-ai dat seama ca te palc si vreaus a fim impreuna?) si resptul depinde de ce va spune ea.Nelamuriri mesaj privat cu id si iti explic mai bine pe mess.

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

-Fa ceva original care sa o surprinda [ placut laughing]
-Nu fi egoist
-Complimenteaz`o!
-Respect`o.
-Ajut`o cand are nevoie de tine
-Nu fi indiferent
-Fa`o sa se simta in sigurantsa langa tine.
-Si nu ezita sa ii spui c siti pentru ea inainte sa fie pra tarziu oh go on dkk nu esti in stare face to face. intereseaza`te de id`ul/nr de tel al fetei.
Sper ca te-am ajut. Funda?