| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma iubeasca?straight face mereu cand am un prieten sta cu mine putin apoi din motive idioate se desparte straight face, de ce am parte numai de baieti care vor sa aiba relatii doar la misto?
fundalove struck

2 răspunsuri:
| VacutzaRoscata explică:

Class,eu vorbesc aici de iubire, nu de agatat straight face

| TeemoSlayer a răspuns:

Sunt baiat deci iti spun parerea mea.Incearca sa fi draguta cu el sa ii pari sexy ca sa spun asa si sa ai un caracte frumos sa nu fii rasfatata la nici un baiat nu ii place asta.La inceput sa fi de gasca si sa ai tupeu sa te saruti cu iei...Multi o sa-ti ceara asta.Deci sa fi curajoasa.

Mult norc la agatatwinking
Sper ca o sa-ti fie de folos sfaturile mele