| Andreea6272 a întrebat:

Cum pot rezista mai mult cand ma masturbez pe clitoris?

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Yoga, autocontrol și mângâieri rare. Când începi să te exciți, te oprești puțin, cobori, mângâi labiile, apoi urci, cobori.
Trebuie antrenament și răbdare!
Succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa incerci sa faci mici pauze, timp in care iti mangai coapsele, sanii, sfarcurile si pe urma reincepi sa-ti masturbezi clitorisul. Daca procedezi asa poti prelungi foarte mult timpul de masturbare si sa amani aparitia orgasmului suficient de mult timp. big grin

| mihai69 a răspuns:

Cu pauze, cu voință, cu antrenament etc.

| PaulCos a răspuns:

Incearca sa te relaxezi sa nu te grabesti pur si simplu. Daca e nevoie opreste-te cateva secunde si reia mai incet.

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Da

| palaxce111 a răspuns:

Cati ani ai?)