| mankovskis a întrebat:

Cum pot sa ascund de iubitul meu faptul ca mai vb si cu alți băieți? el se mai uita in telefon si daca nu l las crede ca am ceva de ascuns.Nu stau mereu sa sterg conv sau poze.Cei care vor spune ca nu e ok ce fac si asta ii rog sa nu raspunda. Vreau un raspuns strict la întrebarea pe care am pus-o.

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Du-te direct la ei acasa si vorbeste cu ei, sa n-ai probleme laughing)

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
E fraier ca sta cu tine, dar asa e cand e naiv si nu stie cu cine sta.
Daca tot vorbesti cu altii, nu are ce cauta telefonul tau la el si punct.
Si pana la urma vorbesti doar, nu faci altceva.
Asta reiese din ce ai zis...

| RAY a răspuns:

De ce vorbesti si cu alti baieti? nu e frumos asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nici sotului nu-i permit sa mi se uite in telefon sau email, si nu vad de ce ai permite unui prieten sa te controleze in felul asta, cand nu este normal cererea lui, pentru ca nu esti sluga lui.

| sofisis a răspuns:

"l se mai uita in telefon si daca nu l las crede ca am ceva de ascuns" - deci e superba fraza asta laughing) "CREDE ca am ceva de ascuns". Pai chiar ai ceva de ascuns laughing))
Cat despre "problema" ta, nu ai ce face decat sa stergi absolut mereu orice urma de conversatie, poza etc.

| mankovskis explică (pentru sofisis):

Pai poate îmi trimite mesaj cand e langa mine

| sofisis a răspuns (pentru mankovskis):

Ia-ti un alt telefon ....de care el sa nu stie

| Necunoscut112 a răspuns:

Odata si-odată tot te va prinde şi o să te faci de cacao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea sa-lasi.Si la fel de aiurea e ca vrei sa-ti stergi conversatiile.Arata clar ca ascunzi ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca sa fi prietenul tau te-as intelege ca mai vb si cu alti baieti, si nici nu m-ar interesa ce faci cu ei. Probabil ai varsta te inteleg dar mai bine nu ai ascunde nimic, spune sa nu se uite iar daca nu vrea provoacal "esti gelos?smug" si pune parola la aplicatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce il numesti "iubitul meu", cand, de fapt, e "prostul meu"?
Schimba prostu'!

| snzpaul a răspuns:

Poți să folosești snapchat-ul. Conversațiile dispar dacă nu sunt salvate. Poți să folosești whatsapp-ul, poți arhiva în secret anumite conversații. Ideea e că nu e bine ce faci, chiar și așa.

| mankovskis explică (pentru snzpaul):

Nu mi place snapchat ul.

| Livelord a răspuns:

Tinand cont de faptul ca encefalul tau infim te-a sedus in a pune o asemenea intrebare execrabila, sunt tare curios de conversatiile exuberante pe care le ai tu cu baietii respectivi.
Probabil ei vad un clitoris o data la 5 eclipse si 3 ere de dinozauri si se umezezc imediat atunci cand iti vad tonele de traforaj de pe moaca in pozele de pe Facebook.
Poti lua o frunza de nuc intre buze si sa fluieri atunci cand nu mai vrei mesaje de la ei.
Esti tare! Tine-o tot asa!