| Nbvbv a întrebat:

Cum pot sa excit o fata la maxim?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indicat ar fi Intr-un pat si bineinteles prin intretinerea unui petting cat mai... meserias. big grin

| SilentRain a răspuns:

Ii cumperi o vila cu 3 etaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei in brate, apoi o saruti ( si nu te opresti ), o pui pe pat, faci streaptease, te pui deasupra ei, ii vorbesti murdar, incepi sa o saruti pe gat, o dezbraci incet ( mai intai bluza, apoi blugii, sutienul, chilotii, sosetele ), o saruti pe sani, apoi pe abdomen, ii faci sex oral, o atingi cu mainile peste tot, pe fund, pe sani, pe fata etc si dupa faci sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pupi pe fiecare centimetru din corp, începând cu fața și apoi îi dai un sărut lung și apăsat pe buze.

| Octavian81 a răspuns:

Exista multe modalitati de a excita o femeie. Trebuie sa stii care sunt zonele ei erogene si ce o excita la culme.
Poate fi sugerea lobului urechii, un sarut, sexul oral care i-l faci ei, o atingere, o privire, un zambet.
Mult secces!

| Raluca591 a răspuns:

Sarut pe gat

| Andrei_Poteras_1992 a răspuns:

Spune-i că vinzi golf 4

| misspisdis a răspuns:

O musti de ureche